Z volejbalového turnaje se vracíme s bronzem

Sportovní nadšenci Zdravky reprezentovali školu na okresním kole ve volejbalu.

Autor: Mgr. Jiří Bubák Publikováno 5. 7. 2023 0:07

V pondělí 12. prosince 2022 jsme po covidové pauze opět vyrazili na předvánoční návštěvu Domova pro seniory v Mitrově.

Více

Autor: Mgr. Miluše Mazlová Publikováno 5. 7. 2023 0:06

Stolní tenistky máme druhé nejlepší v okrese

Dva týmy stolních tenistů reprezentovaly Zdravku na okresním kole středních škol. Do žďárské herny vedle zimního stadionu se sjelo 8 chlapeckých a 6 dívčích družstev. A právě holky procházely turnajem jako nůž máslem.

Více

Autor: Mgr. Jiří Bubák Publikováno 4. 7. 2023 23:56

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ 10.11.2022

Opět po roce se propojila propagace naší školy. V Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou probíhal Festival vzdělávání a v naší škole souběžně den otevřených dveří.

Více

Autor: Pavlína Lysá Publikováno 4. 7. 2023 23:55

Chlapecký tým skončil sedmý

Datum konání: 11. 11. 2022

Dne 11. 11. 2022 zavítalo na okresní kolo v basketbalu do sportovní haly na Bouchalkách sedm družstev.

Více

Publikováno 4. 7. 2023 23:54

Zdravka byla kousek od zlata

Datum konání: 9. 11. 2022

Devět studentek Zdravky sehrálo ve středu 9. listopadu okresní kolo v basketbalu dívek. V konkurenci tří škol holky obsadily krásné 2. místo.

Více

Autor: Jiří Bubák Publikováno 4. 7. 2023 23:52

Soutěž „Mladý zdravotník“

Datum konání: 10. 10. 2022 - 14. 10. 2022

První kolo soutěže „Mladý zdravotník“ proběhlo v termínu od 10. 10. - 14. 10. 2022. Soutěž byla realizována ve spolupráci se SZŠ Trnava v rámci projektu ERASMUS+.

Více

Autor: PhDr. Václava Holubová Publikováno 4. 7. 2023 23:40

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY KAROLÍNY ŠTĚPÁNOVÉ ze 4.A

Datum konání: 1. 11. 2022

Tento víkend měla Kája další zápasy v Thai-boxu, kdy na poslední chvilku zřejmě ze strachu z Káji odstoupila její soupeřka a místo ní proti Káji nastoupila holka z reprezentace, která před dvěma měsíci skončila na druhém místě na Mistrovství světa v Bangkoku.

Více

Publikováno 4. 7. 2023 23:38

Školení první pomoci

Přijeli ProgressRescue …… Po oslavách 50. výročí školy a plesovém říjnovém rozjezdu se maturanti školili v první pomoci. Lukáš a Lukáš prohlubovali znalosti a hlavně praktický nácvik při dopravních nehodách. Zaměřili se na bezpečnost účastníka u dopravní nehody a hlavně na efektivní pomoc.

Více

Autor: Mgr. Pavlína Lysá Publikováno 4. 7. 2023 23:38

Úspěch Karolíny Janů v soutěži Santini 300

V letošním roce Žďár nad Sázavou slaví-zelenohorská hvězda září nad městem už tři století. V rámci oslav byla pro žáky a studenty městem Žďár nad Sázavou ve spolupráci s paní Lenkou Šímo vypsána soutěž Santini 300.