Logo SZŠ a VOZŠ
Střední zdravotnická škola
a Vyšší odborná škola zdravotnická
Žďár nad Sázavou
Logo Kraj Vysočina - zřizovatel

Aktuality

Archiv

Rok: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017Testování na COVID-19

16. 3. 2021

Naše studentky se zapojily do testování ve firmách ve Žďáře nad Sázavou. Našich služeb využívají firmy PKS holding, ZDAR a Teleflex.


SOUTĚŽ FINANČNÍ GRAMOTNOST

15. 3. 2021

Stejně jako každý rok se i letos naše škola zapojila do soutěže Finanční gramotnost. Soutěž probíhala na školách přes počítače. Školního kola se zúčastnilo 63 žáků 3. – 4. ročníku a tři nejlepší postoupili do okresního kola. Byla to děvčata Petra Chylíková 4.A, Leontina Čižinská 4.L a Iveta Moravcová 4.L. Okresní kolo probíhalo on-line. Děvčata se spojila přes TEAMS a společně vyplnila zadaný test. Družstvo se umístilo na pěkném 2. místě. Blahopřejeme.                                               

Mgr. Jana Sehnalová

 diplom


Velké poděkování studentkám a učitelům naší školy

1. 3. 2021

Vážená paní ředitelko,

nedá mi to, abych Vám poděkovala za kvalitní přípravu vašich studentek i v této velmi náročné době. Od 20. 2. do 24. 2. jsem byla hospitalizována v nemocnici v N. Městě. Mimo jiné se o mě staraly i vaše studentky a to velmi pěkně. Jejich příjemné vystupování pro mě bylo takové malé pohlazení v nelehké situaci. Protože jsem se se všemi nemohla rozloučit a poděkovat jim, prosím, udělejte to za mě. Moc si vážím Vaší práce zvláště v této pochmurné době a přeji vám všem hodně síly do budoucna. Ještě upřesňuji, že se jedná o chirurgii I.

Nováková KarlaZpět