a Vyšší odborná škola zdravotnická
Žďár nad Sázavou
Logo Kraj Vysočina - zřizovatel

Dívky skončily na basketu třetí!

Okresní kolo v basketbalu dívek přilákalo do sportovní haly na Bouchalkách čtyři družstva. Naše sestava ve složení Žáková, Vrbasová, Mazourková, Keclíková, Marešová, Večeřová a Elznicová si brousila zuby na třetí místo. Do turnaje vstoupila porážkou od Gymnázia Žďár 12:40. Ve druhém těžkém měření s BIGY (9:34) jsme v poločase drželi přijatelný výsledek 2:7, ale druhá půle patřila jednoznačně soupeřkám. Koncentrace všech sedmi statečných se od začátku dne upínala na souboj o bronz. Proti bystřickému gymnáziu začaly holky skvěle, rychle si vypracovaly dvouciferné vedení a v naprostém klidu si poslední zápas užily. Zvítězily 39:8. Nejvíce bodů obstarala trojice Keclíková, Mazourková, Žáková. Velký dík patří celému družstvu za bojovnost a perfektní sportovní den.